Szkolenia wewnętrzne dla szkół podstawowych

Chcesz przeszkolić swój zespół?

Dla kogo jest szkolenie?

Dla dyrektorów i właścicieli szkół podstawowych publicznych i prywatnych

Dla pracowników szkół – nauczycieli, metodyków

Dla rodziców

Jeżeli:

Nie zwlekaj, napisz do nas na czym Ci zależy.
Nasz zespół znajdzie dla Ciebie narzędzia, wiedzę i będzie Cię wspierał!

Rozmowa diagnozująca jest gratis.

Napisz w rozwiązaniu jakich problemów możemy Ci pomóc.

Nawet jeśli:

Możesz się zdecydować i wybrać ze szkoleń, które proponujemy:

Możesz zaplanować z nami swoje szkolenie

Interesujące? Ale masz wątpliwości?

Wypełnij formularz, zapytaj o szczegóły.

Wypełnij formularz

Prześlemy Ci plan i ważne informacje!

Ustalimy plan działania

Kim jesteśmy?

Nazywam się Joanna Femiak od 20 lat szkolę i wspieram nauczycieli, właścicieli i dyrektorów szkół, projektuję szkolenia i procesy, które rozwijają firmy i organizacje oparte na pracownikach wiedzy. Prowadzę także swoją firmę szkoleniową i zarządzam zespołem 15-osobowym. Wiem ile wysiłku wymaga utrzymanie i wspieranie w rozwoju zespołu, dbanie o jakość jego pracy, utrzymanie firmy na rynku. Mam nie tylko doświadczenie, ale także wiedzę z obszaru teorii edukacji, którą dzielę się ze studentami jako pracownik naukowy (posiadam stopień doktora). Mój zespół to specjaliści najwyższej klasy, którzy znają branżę edukacyjną i potrafią odnieść do niej narzędzia stosowane w poszczególnych dziedzinach od rekrutacji, wynagrodzeń po finanse. Efektami naszej pracy jest licencja Talent Friendly Company, która obejmuje ponad 25 szkół językowych, szkołę podstawową i ośrodek terapeutyczny. Na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia stworzyliśmy ścieżki rozwoju dla Ciebie.

Poznaj opinie naszych klientów:

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc

Opisz sytuacje które sprawiają Ci kłopot

Napisz do nas, wyślemy propozycje planu szkolenia w ciągu 48 godzin

Napisz do nas

Zapisz się aby otrzymać dostęp do webinaru

Jak motywować nauczycieli w trudnych czasach?

*Akceptuję warunki regulaminu
Agata Zborała

Agata Zborała

Certyfikowany coach i trener Cliftonstrenghts® 

Jako osoba mająca 23-letnie doświadczenie w biznesie jest ekspertem sprzedaży, komunikacji i doradztwa rozwoju osobistego i biznesowego. Posiada umiejętności zarządzania oraz wpieram w budowaniu silnej kultury organizacyjnej opartej na mocnych stronach członków zespołu. 

Wyznaje zasadę rozwój osobisty + rozwój zespołu = rozwój organizacji. 

Towarzyszy w odkrywania naturalnego potencjału w postaci talentów i mocnych stron oraz pomaga je rozwijać dla spełnionego życia osobistego i zawodowego.

Sebastian Sitowski

Marketingowiec, specjalista ds. mediów społecznościowych, dyplomowany coach, team coach, trener i certyfikowany facylitator Action Learning. 

Od ponad 10 lat w branży reklamowej, od roku prowadzi własną firmę, której misją jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu skutecznych strategii marketingowych. Wyznaje prostą zasadę, opartą na wieloletnim doświadczeniu – bez długofalowej strategii, wyznaczenia celów i angażującego contentu nie ma dobrej sprzedaży. 

Poza opieką nad swoimi klientami prowadzi szkolenia z online marketingu dla amatorów i specjalistów, udziela konsultacji biznesowych oraz prowadzi coachingi i warsztaty. Od 3 lat z pasją zgłębia zagadnienie inteligencji emocjonalnej, przekładając tę wiedzę na marketing i sprzedaż w sieci.