Regulamin szkoleń online

Właścicielem i administratorem serwisu http://pti.edu.pl/ jest Personnel Training Institute dr Joanna Femiak zwana dalej PTI.

WYMAGANIA TECHNICZNE
Do skorzystania z kursów online platformy http://pti.edu.pl/niezbędny jest dostęp do sprzętu komputerowego o następujących parametrach minimalnych:

 • komputera z dostępem do Internetu i przeglądarką internetową umożliwiającą przeglądanie stron WWW.
 • Włączona obsługa cookies w przeglądarce.
 • Możliwość odtwarzania materiałów wideo, np. serwisu YouTube.com.
 • Zainstalowane aplikacje umożliwiające odczytywanie plików Adobe PDF.

SPOSÓB ZAWARCIA UMOWY
Skorzystanie z wybranego kursu dostępnego na platformie http://pti.edu.pl/ możliwe jest po prawidłowym zawarciu umowy zgodnie z poniższą procedurą:

 • klient składa zamówienie za pośrednictwem strony http:// https://pti.edu.pl/sklep/webinary/ / lub dedykowanej strony na strony www.konfeo.com
 • klient dokonuje płatności za usługę,
 • po zaksięgowaniu płatności klient otrzymuje e-mail z potwierdzeniem, że może korzystać z usługi.

Umowa zawierana jest na czas określony w aktualnej ofercie kursu. Umowa może zostać rozwiązana przez każdą ze Stron, z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia, bez podawania przyczyn. W przypadku, gdy stroną rozwiązującą umowę będzie PTI, klientowi udostępniona zostanie możliwość pobrania wszystkich materiałów wchodzących w skład wybranego kursu w celu ich zapisania na dysku twardym swojego komputera.
ZAMÓWIENIE

 • Zamówienia dokonuje się poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie serwisu http:// https://pti.edu.pl/sklep/webinary/ lub na dedykowanej stronie www.konfeo.com
 • Kupujący ponosi całą odpowiedzialność za prawidłowe wypełnienie formularza.
 • Do każdego zakupu dołączane jest e-mailowe potwierdzenie dokonania zakupu oraz, na życzenie klienta, faktura VAT doręczana w formie pliku PDF.

PŁATNOŚCI

 • Wszystkie ceny podane w serwisie http://pti.edu.pl/sklep/webinary/ i lub stronie www.konfeo.com wyrażone są w polskich złotych (PLN) i są cenami brutto. Płatności regulowane mogą być z wykorzystaniem przelewów z wybranych banków działających w Polsce.
 • Płatności są obsługiwane przez Promocji jest PayPro S.A., ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, tel. +48 (61) 642 93 44, WWW: www.przelewy24.pl, e-mail: partner@przelewy24.pl. PayPro SA – wpisana do rejestru krajowych instytucji płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem podmiotu w UKNF IP24/2014, jako krajowa instytucja płatnicza, zwany Serwisem Przelewy24.

REALIZACJA UMOWY

Organizator gwarantuje, że nabywcy otrzymają dostęp do materiałów kursowych najpóźniej w ciągu 14 dni kalendarzowych od zamknięcia sprzedaży. Organizator zapewnia dostęp do materiałów kursowych przez 60 dni kalendarzowych od momentu gdy dostęp do nich zostanie otwarty.

REKLAMACJE
W przypadku problemów technicznych z produktem nabywca może zgłosić reklamację towaru na adres jfemiak@pti.edu.pl Wszelkie zgłoszenia rozpatrujemy indywidualnie.

ZWROTY I GWARANCJA SATYSFAKCJI
Zgodnie z polskim prawem, jeżeli zakupisz produkt jako osoba fizyczna (konsument), to przysługuje Ci możliwość odstąpienia od umowy, bez podawania przyczyn, w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy (dokonania zakupu). Zgodnie z prawem nie możesz jednak odstąpić od umowy w przypadku, gdy rozpocząłeś już korzystanie z zamówionych usług.

Masz pytania?

Zastanawiasz się czy warto próbować?

Nie wiesz czy tym razem będzie inaczej?

Jeszcze masz wątpliwości? Zarezerwuj miejsce, napisz jaki cel chciałbyś osiągnąć!

Napisz do nas