DO 80% dofinansowania na szkolenia w
PERSONNEL TRAINING INSTITUTE!

PTI uzyskało wpis do Rejestru Usług Rozwojowych w PARP

PERSONNEL TRAINING INSTITUTE DR JOANNA FEMIAK, Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli i Dyrektorów Placówek Oświatowych przeszedł pozytywnie weryfikację i uzyskał wpis do Rejestru Usług Rozwojowych (RUR), w ramach którego może świadczyć usługi szkoleniowe, które są dostępne w Bazie Usług Rozwojowych (BUR).

Jak pozyskać dotację w ramach BAZY USŁUG ROZWOJOWYCH dla pracowników z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na szkolenia w PTI

1. WYPEŁNIENIE FORMULARZA
Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij mailem (lub dostarcz osobiście) do Operatora wraz z niezbędnymi załącznikami (dostępny na stronie internetowej Operatora Podmiotowego Systemu Finansowania – PSF – w danym województwie).

2. UMOWA 
Po pozytywnym rozpatrzeniu dokumentacji nastąpi podpisanie umowy z Operatorem, który zarezerwuje dla Twojej Firmy odpowiednią pulę środków na określony czas (zazwyczaj 6 mies.).

3. BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH (BUR) 
Wyszukaj i wybierz odpowiednie szkolenia PTI w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) tutaj: PTI w Bazie B U R

4. USŁUGA SZKOLENIOWA 
Realizacja wybranej przez Ciebie usługi rozwojowej na rzecz przedsiębiorcy lub pracowników.

5. OCENA SZKOLENIA W B U R 
Po zakończeniu każda usługa rozwojowa musi zostać oceniona zarówno przez pracodawcę, jak i skierowanego przez niego pracownika za pomocą elektronicznej ankiety dostępnej w BUR. 
UWAGA: BRAK WYPEŁNIONEJ ANKIETY UNIEMOŻLIWIA OTRZYMANIE DOFINANSOWANIA!!!!
Jej wypełnienie nie sprawi ci trudności, jest to ocena poziomu zrealizowanego przez PTI szkolenia.

6. PŁATNOŚĆ 
PTI wystawia fakturę za zrealizowaną usługę, którą przedsiębiorca przekazuje Operatorowi, a ten dokonuje płatności.

Więcej informacji o zasadach udzielania wsparcia w danym regionie udzielają Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich.

Więcej o rozpoczętych konkursach w poszczególnych regionach Polski dowiedzą się Państwo na stronie: 

Podstawowe przykładowe informacje o Podmiotowym Systemie Finansowania w województwach:

W pozostałych województwach trwają prace nad ostatecznym kształtem systemu. Zachęcamy do śledzenia informacji na portalu:    Baza Usług Rozwojowych

Jeżeli interesują Państwa usługi szkoleniowe Personnel Training institute, nie znajdujące się w spisie B U R, to prosimy o kontakt - po wspólnych ustaleniach zaktualizujemy wykaz o pożądane szkolenia!​

Aneta Wachowska

Masz pytania?

Zastanawiasz się czy warto próbować?

Nie wiesz czy tym razem będzie inaczej?

Jeszcze masz wątpliwości? Zarezerwuj miejsce, napisz jaki cel chciałbyś osiągnąć!

Napisz do nas

Zapisz się aby otrzymać dostęp do webinaru

Jak motywować nauczycieli w trudnych czasach?

*Akceptuję warunki regulaminu
Agata Zborała

Agata Zborała

Certyfikowany coach i trener Cliftonstrenghts® 

Jako osoba mająca 23-letnie doświadczenie w biznesie jest ekspertem sprzedaży, komunikacji i doradztwa rozwoju osobistego i biznesowego. Posiada umiejętności zarządzania oraz wpieram w budowaniu silnej kultury organizacyjnej opartej na mocnych stronach członków zespołu. 

Wyznaje zasadę rozwój osobisty + rozwój zespołu = rozwój organizacji. 

Towarzyszy w odkrywania naturalnego potencjału w postaci talentów i mocnych stron oraz pomaga je rozwijać dla spełnionego życia osobistego i zawodowego.

Sebastian Sitowski

Marketingowiec, specjalista ds. mediów społecznościowych, dyplomowany coach, team coach, trener i certyfikowany facylitator Action Learning. 

Od ponad 10 lat w branży reklamowej, od roku prowadzi własną firmę, której misją jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu skutecznych strategii marketingowych. Wyznaje prostą zasadę, opartą na wieloletnim doświadczeniu – bez długofalowej strategii, wyznaczenia celów i angażującego contentu nie ma dobrej sprzedaży. 

Poza opieką nad swoimi klientami prowadzi szkolenia z online marketingu dla amatorów i specjalistów, udziela konsultacji biznesowych oraz prowadzi coachingi i warsztaty. Od 3 lat z pasją zgłębia zagadnienie inteligencji emocjonalnej, przekładając tę wiedzę na marketing i sprzedaż w sieci.