Dziękujemy Ci, że tutaj trafiłeś

jeśli wyrazisz zgodę będziemy dalej w kontakcie i będziemy dzielić się swoją wiedzą. Dziękujemy !
dr Joanna Femiak Dyrektor Personnel Training Institute

Nie mamy Twojej zgody na pozostanie z Tobą w kontakcie, więc z ciężkim sercem musimy się pożegnać. Wiedz jednak, że nie chcemy się z Tobą rozstawać. Chcemy dzielić się z Tobą wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów. Chcemy przekazywać Ci nowości i ciekawostki ze świata psychologii, edukacji, dydaktyki. Chcemy wspierać Cię w rozwoju, budować z Tobą nowe kompetencje i by wspierać w rozwoju dzieci i rodziców. Ale… nie możemy. Brak Twojej zgody na otrzymywanie od nas wiadomości za pośrednictwem email marketingu oznacza nasze ostateczne pożegnanie.

Zbliżające się zmiany dotyczące RODO oznaczają, że od 25 maja br., bez Twojej zgody, nie będziemy już mogli wysyłać Ci e-maili: ani artykułów, ani zaproszeń na webinary, ani żadnych innych wiadomości.

Aby dalej otrzymywać informacje i wystarczy wykonać tylko jeden prosty krok – wyrazić zgodę na otrzymywanie marketingowych, wiadomości e-mail od Personnel Training Institute dr Joanna Femiak. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmodyfikować swoje preferencje.

Dziękuję dr Joanna Femiak Dyrektor Personnel Training Institute

Copyright: © Personnel Training Institute 2018

Zapisz się aby otrzymać dostęp do webinaru

Jak motywować nauczycieli w trudnych czasach?

*Akceptuję warunki regulaminu
Agata Zborała

Agata Zborała

Certyfikowany coach i trener Cliftonstrenghts® 

Jako osoba mająca 23-letnie doświadczenie w biznesie jest ekspertem sprzedaży, komunikacji i doradztwa rozwoju osobistego i biznesowego. Posiada umiejętności zarządzania oraz wpieram w budowaniu silnej kultury organizacyjnej opartej na mocnych stronach członków zespołu. 

Wyznaje zasadę rozwój osobisty + rozwój zespołu = rozwój organizacji. 

Towarzyszy w odkrywania naturalnego potencjału w postaci talentów i mocnych stron oraz pomaga je rozwijać dla spełnionego życia osobistego i zawodowego.

Sebastian Sitowski

Marketingowiec, specjalista ds. mediów społecznościowych, dyplomowany coach, team coach, trener i certyfikowany facylitator Action Learning. 

Od ponad 10 lat w branży reklamowej, od roku prowadzi własną firmę, której misją jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu skutecznych strategii marketingowych. Wyznaje prostą zasadę, opartą na wieloletnim doświadczeniu – bez długofalowej strategii, wyznaczenia celów i angażującego contentu nie ma dobrej sprzedaży. 

Poza opieką nad swoimi klientami prowadzi szkolenia z online marketingu dla amatorów i specjalistów, udziela konsultacji biznesowych oraz prowadzi coachingi i warsztaty. Od 3 lat z pasją zgłębia zagadnienie inteligencji emocjonalnej, przekładając tę wiedzę na marketing i sprzedaż w sieci.