Webinar Online

Wdrożenie pracownika i kilka innych ważnych zadań dla właściciela szkoły

Akademia dla Właściciela Szkoły Językowej - Spersonalizowany program szkoleniowo- wdrożeniowy. Sprawdź i bądź z nami!

9:30

Prowadzi dr Joanna Femiak (psycholog, filozof, trener, autor Akademii dla Właściciela Szkoły Językowej i wielu innych programów szkoleniowych dla edukacji)

Chcesz przygotować zespół na pierwsze porażki, sytuacje trudne, rozmowy z rodzicami?

• Nie wiesz na co zwrócić uwagę w pierwszym miesiącu pracy nauczycieli?
  • Obawiasz się o nowych pracowników, zadajesz sobie pytanie jak sobie poradzą?
  • Chcesz ich wesprzeć, dać narzędzia i motywację?

Otrzymasz:

Główne zadania nauczyciela w klasie w pierwszym miesiącu pracy

Główne zadania nauczyciela w szkole w pierwszych miesiącach pracy

Główne umiejętności lidera niezbędne dla rozwoju zespołu

Wiedzę o etapach organizacji sprzedaży

aby doszło do sprzedaży, musi zaistnieć kontakt z klientem, rozpoznanie jego potrzeb, dopasowanie produktu niezbędnych kompetencjach personelu, który w niej uczestniczy presonel

Narzędzia, które ułatwią Twoją pracę

Techniki, dzięki którym łatwiej zaangażujesz swoich uczniów

Inspiracje w kierunku poszukiwań własnych zasobów i talentów

Ty także możesz wiele w sobie odkryć

Zaproszenie do środowiska nauczycieli, którym temat jest bliski sercu

A jest nas już całkiem sporo!

Joanna Femniak

Psycholog i filozof, Międzynarodowy Trener Videotreningu Komunikacji (VIT), Absolwent i wykładowca Szkoły dla Trenerów Biznesu, Absolwent Szkoły Trenerów Treningu Interpersonalnego, Praktyk NLP. Wieloletni trener, coach i doradca ds. zarządzania personelem. Podczas swoich szkoleń łączy umiejętności psychologa, praktykę trenera z wiedzą pięknej dziedziny, jaką jest filozofia. Maksyma, która jej towarzyszy w pracy i życiu to: “Co sobie uświadamiasz to kontrolujesz, to, czego sobie nie uświadamiasz kontroluje cię” A. de Mello. Projektuje i wspiera instytucje we wprowadzaniu systemów HR w firmach. Doktorat obroniła na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Bada zagadnienia związane z edukacją dorosłych, samoświadomością i szeroko rozumianym rozwojem. W PTI monitoruje działalność merytoryczną i administracyjną Instytutu, czuwa nad jego rozwojem. Odpowiada także za wizerunek PTI na rynku szkoleń. Jest członkiem PTP, PTF.

Szkolenie online

Jak budować relacje z rodzicami

• Jesteś nauczycielem, pedagogiem, metodykiem?
  • Pasjonatem nauczania i relacji?
  • Szukasz ścieżki rozwoju osobistego i zawodowego
Dowiedz się więcej na bezpłatnym szkoleniu online.