Warsztatownia ONLINE
29.05.2021

Konferencja stworzona przez wybitnych ekspertów dla właścicieli szkół językowych i niepublicznych placówek edukacyjnych.

Uzbrój się w narzędzia i wprowadź swój biznes w nową rzeczywistość po pandemii!

Masz już dość biznesowej niepewności wywołanej przez pandemię?

Stale śledzisz kolejne obostrzenia i próbujesz przetrwać w zmieniającej się rzeczywistości?

Jesteś zmęczony pracą online i czujesz, że obecna organizacja jest już niewystarczająca?

Dostosuj swój biznes do nowej rzeczywistości.

Wyjdź poza schemat, użyj nowych narzędzi i metod zarządzania.

Bądź liderem na miarę nowych czasów i przeorganizuj swoją szkołę przez wakacje.

Nie masz pomysłu jak się do tego zabrać?

Dołącz do Warsztatowni ONLINE.

Uzbrój się w wiedzę i narzędzia, których potrzebujesz.

Co pół roku organizujemy Warsztatownię Online dla przedsiębiorców, którzy nie mają czasu na długie szkolenia, czy testowanie i szukanie nowych modeli biznesowych.

Tym razem postawiliśmy na coś świeżego, coś, co daje nadzieję i plan na lepsze jutro!

Jeśli właśnie tego szukasz i chcesz wprowadzić swoją firmę w post pandemiczną rzeczywistość, to nie mogłeś lepiej trafić.

Jeśli TY też masz już dość:

to ta konferencja jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Dla właścicieli szkół, którzy chcą skutecznie zarządzać swoją szkołą w rzeczywistości online i offline

Dla przedsiębiorców i liderów, którzy chcą oszczędnie i skutecznie zarządzić procesem zamiany w swojej firmie.

Dla osób, które wspierają szkoły językowej w marketingu i sprzedaży i chcą lepiej zrozumieć potrzeby klienta w pandemii

Dla metodyków i osób zarządzających zespołami w szkole językowej

NASZ CEL

Pokazać Ci jak zbudować biznes nie szkołę i poprawić swoje wyniki nawet dwukrotnie!

Podczas 10 potężnych prelekcji poznasz:

Zainteresowany? Poznaj program Warsztatowni ONLINE:

Godziny wystąpień

Prelegent

Temat prelekcji

09:30 - 10:05

dr hab. Joanna Femiak

Kobieta u steru - przygotuj pokład szkoły językowej do kampanii wrześniowej

Fakt, że kobieta jest liderką, przedsiębiorcą ma znaczenie. Jakie? O tym powiem podczas wykładu. Fakt, że firmy edukacyjne wchodzą w sezon sprzedaży na nowy rok szkolny, jest kluczowy. Opowiem o rozwiązaniach, które pomogą Wam zorganizować zespół w tym czasie i zadbać o siebie. Wskaże na elementy, które zwiększą skuteczność sprzedaży i podniosą zaufanie klientów. 

Zobacz więcej

10:10 - 10:45

Milena Jastrzębska

Torebka nowoczesnej liderki, czyli co warto mieć przy sobie, by zbudować naprawdę zaangażowany zespół?

Masz dość samodzielnego dźwigania firmowych obowiązków? Chcesz zaangażować swój zespół, ale nadal nie możesz na nich liczyć tak jakbyś chciała? Podczas mojej sesji, podzielę się sprawdzonymi sposobami na to, by wprowadzić do Twojej firmy współodpowiedzialność, decyzyjność i samodzielność. Dowiesz się co warto mieć zawsze przy sobie, a co możesz już na zawsze wyjąć ze swojej, i tak zbyt ciężkiej, torby liderki.

Zobacz więcej

10:50 - 11:25

Małgorzata Warzycha

Nie delegujesz? Hamujesz rozwój szkoły językowej i pracowników. O 5 zasadach skutecznego delegowania.

Właścicielowi szkoły językowej dochodzi coraz więcej obowiązków. Marketing, sprzedaż, obsługa klienta – tym wszystkim trzeba jakoś zarządzić! A do tego wszystkiego sytuacja kryzysowa związana z pandemią trwa nadal i nie wiadomo, kiedy i co się zmieni. Dlatego ten, kto nie potrafi delegować zadań staje się głównym hamulcowym rozwoju własnej firmy i swoich pracowników. Nie bój się delegować, rób to świadomie i zrozum czemu naprawdę służy delegowanie zadań. Do tego postaram się Ciebie przekonać podczas mojej sesji.

Zobacz więcej

11:30 - 12:05

Dobrosława Choryńska- Chudy

Rekrutacja on-line – przejściowa zmiana czy nowa rzeczywistość?

Wstrząs w gospodarce i tym samym na rynku pracy nie ograniczyły się tylko do zmiany trybu i sposobu prowadzenia biznesu. Przede wszystkim wymusiły na pracodawcach nową organizację pracy, w tym również wypracowanie nowych metod rekrutacji. Zarówno pracodawców jak i kandydatów i kandydatki ograniczenia pandemiczne zmusiły do szybkiego przystosowania się do odmiennych zasad i sposobów rekrutacji. I tak jak w przypadku pracy zdalnej, rekrutacja on-line pomimo swoich ograniczeń ma również zalety i wymierne korzyści dla biznesu. A czy zagości na dłużej w naszej rzeczywistości, co nam odbiera, a co daje, o tym opowiem podczas mojej prelekcji.

Zobacz więcej

12:10 - 12:45

Paweł Grzesica

Jak zapanować nad organizacją efektywnej sprzedaży w czasach pandemii w szkole językowej? O skutecznych rozwiazaniach technologicznych i organizacyjnych.

Chcąc się stale rozwijać i jednocześnie oferować jak najwyższą jakość usług, szkoły językowe muszą dopasowywać swoje działania tak, aby trafiać w potrzeby aktualnych i potencjalnych kursantów. Jak jednak zapanować nad wszystkimi informacjami w czasach, gdy zachodzi potrzeba ich szybkiej wymiany i przy tym wspierać swoich pracowników? Dzięki odpowiednim narzędziom, które będą w stanie wziąć na siebie część procesów, które do tej pory były wykonywane ręcznie i pochłaniały sporą ilość czasu! Na moim warsztacie dowiecie się jak wdrożyć takie narzędzia w swojej szkole, jak pozytywnie wpływa na Wasze zarządzanie odpowiednie klasyfikowanie zadań i jak połączyć zalety wszystkich programów w celu sprawnej organizacji i efektywnej sprzedaży.

Zobacz więcej

12:50 - 13:25

Magdalena Blochowska

Lekcje pokazowe w szkole językowej – czyli wszystkie ręce na pokład.

Lekcje pokazowe to niejednokrotnie pierwszy moment styku klienta ze szkołą językową. Nie bez powodu mówi się, że dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Podczas warsztatu opowiem o tym co, kiedy i jak należy zrobić, aby klienci po wyjściu z takiego spotkania urządzali wyścigi do sekretariatu celem zapisania swojego dziecka na kurs.

Zobacz więcej

13:30 - 14:05

Paulina Błajet- Charkiewicz

Marketing w pandemii, co dzisiaj wprowadzić by jutro zyskać nowych klientów?

Pozyskiwanie klientów to wieloetapowy proces, który odpowiednio przeprowadzony zwiększy sprzedaż w Twoim biznesie. Wyprzedź konkurencję i dowiedz się dlaczego włączenie reklam dopiero we wrześniu nie przyniesie satysfakcjonujących rezultatów. W trakcie warsztatu pokażę Ci krok po kroku, jak systematyczne docierać do potencjalnych klientów, tak aby z obserwatorów zmienili się w uczniów Twojej szkoły.

Zobacz więcej

14:05 - 14:45

Przerwa obiadowa, Pokoje Networkingowe, Okienka eksperckie

14:45 - 15:20

Monika Bekas

Windykacja online to relacja - o trudnym kliencie w pandemii

W pandemii ilość tzw. trudnych klientów wzrosła radykalnie, powodem są duże oczekiwania emocjonalne i organizacyjne, które wynikają z obiektywnie trudnej sytuacji. Co zrobić aby zadbać o płynność finansową szkoły językowej a jednocześnie nie zniszczyć relacji i swojego wizerunku, na który tak ciężko przedsiębiorca pracuje? Zapraszam na moją prelekcję- najlepszego eksperta w Polsce z windykacji, autorkę książki „Windykacja praktyczny poradnik dla wierzycieli.” 

Zobacz więcej

15:25 - 16:00

Wojciech Bizub

5 aplikacji, które piszą za nas lub wspierają tworzenie tekstów.

Mimo rozwoju technologii tekst dalej jest podstawowym nośnikiem informacji. Każde wideo, każda grafika, nie mówiąc już o pomyśle reklamowym, w pierwotnej wersji pojawia się jako tekst. Niestety pisanie dobrych treści wymaga mnóstwo czasu, którego przedsiębiorcy po prostu nie mają. W trakcie krótkiego wystąpienia pokażę aplikacje, które za nas zbiorą informacje (AI zrobi prasówkę), podpowiedzą, jakie słowa kluczowe użyć, a także sprawdzą poprawność językową.

Zobacz więcej

16:05 - 16:40

prof. Andrzej Blikle

Turkusowa samoorganizacja XXI wieku

W firmie turkusowej nikogo nie trzeba pilnować, by pracował, nikogo nie trzeba oceniać, ani też zaganiać do pracy kijem i marchewką. A skoro nie trzeba ani pilnować ani zaganiać, to nie są potrzebni kierownicy-nadzorcy. Tam nikt nikomu nie wydaje poleceń, a zakres czynności każdego pracownika mieści się w jednym zdaniu: „robisz to co potrafisz, wtedy gdy jest to potrzebne”. W konsekwencji nikt nie mówi: „to nie należy do moich obowiązków”. Kierownicy przestają pełnić rolę nadzorców, a stają się liderami idei, mentorami w obszarach zawodowych i społecznych, moderatorami debat. Zapraszam na moją prelekcję, podczas której przybliżę Wam ten nowoczesny model zarządzania firmą.

Zobacz więcej

16:45- 17:15

DYSKUSJA PANELOWA

Zapisy na OKIENKA EKSPERCKIE:

Osoba prowadząca

Dane kontaktowe

Temat okienka

Jarosław Kałasz - GO4Robot

adres e-mail: mateusz@g4r.pl

tel.: 531 529 483

Współpraca z przedszkolami jako siła napędowa Twojego biznesu

Chcesz rozwijać swój biznes poprzez współpracę z przedszkolami?
Jarek z GO4Robot pokaże Ci w jaki sposób tego dokonać. Na bazie swoich doświadczeń pokazujemy jak w pięciu krokach nawiązać współpracę z nowymi przedszkolami i dzięki temu pozyskać nowych klientów! Dowiesz się dlaczego warto to zrobić i jak się do tego przygotować.

Zobacz więcej

Filip Rau - LiveWebinar

Link: https://app.livewebinar.com/warsztatownia-on-line

Jak wykorzystać trend edukacji online, by rozwinąć swój biznes szkoleniowy?

Ostatni rok przyniósł nam wielkie i nieodwracalne zmiany w kontekście edukacji. Nauczanie online – kiedyś traktowane jako ciekawostka – dziś przekonała wielu o swojej skuteczności i sprawiła, że coraz więcej osób poszukuje tak elastycznej formy podnoszenia kwalifikacji. Podczas okienka eksperckiego, Filip Rau z LiveWebinar opowie o najlepszych rozwiązaniach na rynku oraz strategiach, które pozwolą wykorzystać w 100% nowe możliwości dla edukacji oferowane przez świat wirtualny.

Spotkajmy się podyskutować na następujące zagadnienia:

  • Dlaczego Zoom lub Skype to nie najlepsze rozwiązanie w przypadku prowadzenia zajęć edukacyjnych online?
  • W jaki sposób promować swój produkt online i zdobywać klientów bez ograniczeń geograficznych?
  • Jak zbudować kolejną odnogę swojego biznesu szkoleniowego w świecie online i mieć gotowy plan B na nieprzewidywalną przyszłość?
Zobacz więcej

Anna Rattenbury - Musical Babies

Tel, WhatsApp: 501 101 911

e-mail: a.rattenbury@musicalbabies.pl

Messanger: Anna Rattenbury

Gotowy pomysł na poszerzenie oferty szkoły językowej o naukę języka angielskiego i hiszpańskiego dla niemowląt od 6 miesiąca życia w oparciu o sprawdzony i efektywny system Musical Babies i Ninos Musicales.

Serdecznie zapraszam do poznania oferty prowadzenia zajęć Musical Babies- nauki języka angielskiego metodą muzyczno-ruchowo-sensoryczną dla niemowląt od 6 miesiąca życia oraz Ninos Musicales-nauki języka hiszpańskiego. System istnieje od 18 lat. Pakiety franczyzowe obejmują szkolenia oraz bardzo rozbudowaną bazę materiałów zarówno dla kursantów jak i lektorów- także do prowadzenia zajęć codziennie po 20 minut przez 6 lat z tym samym dzieckiem! Baza materiałów jest stale poszerzana i każdy Franczyzobiorca raz na tydzień otrzymuje nowy „zastrzyk” pomysłów, piosenek, rymowanek, kart obrazkowych, mat edukacyjnych i wiele innych materiałów do wykorzystania w pracy. Jestem do Państwa dyspozycji i serdecznie zapraszam do kontaktu

Zobacz więcej

Poznaj bliżej naszych prelegentów:

Prelegent: Joanna Femiak, ekspert zarządzania edukacją
Temat wystąpienia: Pokonane trudności są zdobytymi szansami, czyli o tym, co ( oprócz chaosu) może wnieść do biznesu edukacyjnego pandemia.

➡️ Psycholog i filozof, doradca, coach właścicieli firm w branży edukacyjnej.
➡️Już od 20 lat pomaga właścicielom i dyrektorom wynieść ich firmy na wyższy poziom.
➡️ Jest ekspertem zarządzania edukacją i codziennie wspiera setki szkół językowych, franczyzy, sieci przedszkoli i żłobków
➡️ Podczas swoich szkoleń i coachingów dzieli się wiedzą z zakresu zarządzania strategicznego, zarządzania personelem, sprzedaży oraz organizacji przedsiębiorstw edukacyjnych.

Prelegent: Joanna Femiak, ekspert zarządzania edukacją
Temat wystąpienia: Kobieta u steru - przygotuj pokład szkoły językowej do kampanii wrześniowej

➡️ Opis prelegenta: Jestem psychologiem i filozofem, doradcą, coachem właścicieli firm w branży edukacyjnej. Już od 20 lat pomagam właścicielom i dyrektorom wynieść ich firmy na wyższy poziom. Jestem ekspertem zarządzania edukacją i codziennie wspieram setki szkół językowych, franczyzy, sieci przedszkoli i żłobków. Podczas swoich szkoleń i coachingów dzielę się wiedzą z zakresu zarządzania strategicznego, zarządzania personelem, sprzedaży oraz organizacji przedsiębiorstw edukacyjnych.

Prelegent: Milena Jastrzębska, ekspert organizacji i zarządzania czasem pracy Temat wystąpienia: Torebka nowoczesnej liderki, czyli co warto mieć przy sobie, by zbudować naprawdę zaangażowany zespół?

➡️ Przedsiębiorca, dyplomowany trener biznesu i coach, certyfikowany trener FRIS®.
➡️ Specjalistka od budowania zespołu, organizacji czasu i pracy .
➡️ Energiczny, bezpośredni i motywujący trener, który stawia przede wszystkim na konkretne działanie.
➡️ Z sukcesem sprzedała swoją szkołę językową, by dalej rozwijać swoją drugą firmę ORLIŃSCY Salony Optyczne.

Prelegent: Milena Jastrzębska, ekspert organizacji i zarządzania czasem pracy
Temat wystąpienia: Torebka nowoczesnej liderki, czyli co warto mieć przy sobie, by zbudować naprawdę zaangażowany zespół?

➡️ Opis prelegenta: Jestem przedsiębiorcą, dyplomowanym trenerem biznesu i coachem, certyfikowanym trener FRIS®. Specjalizuję się w budowaniu zespołu, organizacji czasu i pracy. Jestem energicznym, bezpośrednim i motywującym trenerem i stawiam przede wszystkim na konkretne działanie. Z sukcesem sprzedałam swoją szkołę językową, by dalej rozwijać swoją drugą firmę ORLIŃSCY Salony Optyczne.

Prelegent: Małgorzata Warzycha, ekspert miękkiego i twardego HR Temat wystąpienia: Nie delegujesz? Hamujesz rozwój szkoły i pracowników. 5 zasad skutecznego delegowania.

➡️ Manager, trener biznesu, coach.
➡️ Certyfikowany konsultant DISC D3.
➡️ Zawsze działa w oparciu o analizę wskaźników HR, oceniając efektywność kosztów zarządzania zasobami ludzkimi, co przekłada się na podejmowane decyzje kadrowo- płacowe.
➡️ Specjalizuje się w wynagrodzeniach i systemach motywacji.
➡️ Główne obszary jej ekspertyzy to: ewaluacja stanowisk i budowanie struktur organizacyjnych.

Prelegent: Małgorzata Warzycha, ekspert miękkiego i twardego HR
Temat wystąpienia: Nie delegujesz? Hamujesz rozwój szkoły językowej i pracowników. 5 zasad skutecznego delegowania.

➡️ Opis prelegenta: Jestem przedsiębiorcą, doświadczonym managerem, trenerem biznesu, coachem, certyfikowanym konsultantem DISC D3. Mam praktyczne doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu różnorodnymi, efektywnymi zespołami i we wdrażaniu zmian. Specjalizuję się w budowaniu świadomego przywództwa, znajdowaniu produktywnych, indywidualnie dopasowanych rozwiązań w oparciu o obowiązujące przepisy prawa pracy, porządkowaniu procesów, głównie z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Dodatkowo zajmuję się systemami motywacyjnymi, ewaluacją pracowników i systemowym zarządzaniem wynagrodzeniami."

Prelegent: Dobrosława Choryńska- Chudy, ekspert rozwoju zawodowego i rekrutacji
Temat wystąpienia: Rekrutacja on-line – przejściowa zmiana czy nowa rzeczywistość?

➡️ Opis prelegenta: Jestem dyplomowanym doradcą zawodowym oraz trenerem umiejętności trenerskich, a także niezależnym specjalistą i konsultantem merytorycznym. Główne obszary moich działań w zakresie doradztwa zawodowego to: planowanie i kreowanie kariery, określanie własnych predyspozycji zawodowych, rozpoznawanie własnych zainteresowań w kontekście rozwoju zawodowego i edukacyjnego, przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, poruszanie się na rynku pracy jawnym i ukrytym, budowanie sieci kariery (networking), aktywizacja zawodowa.

Prelegent: Paweł Grzesica, specjalista ds. sprzedaży w Langlion
Temat wystąpienia: Jak zapanować nad organizacją efektywnej sprzedaży w czasach pandemii w szkole językowej? O skutecznych rozwiązaniach technologicznych i organizacyjnych.

➡️ Opis prelegenta: Sukces LangLion w Polsce, to w głównej mierze efekt jego działań. Jako Opiekun Klienta już od ponad 6 lat wspiera użytkowników naszej Platformy. Z licznymi sukcesami budował swoje wieloletnie doświadczenie sprzedażowe w różnych branżach. W czasie wolnym chętnie fotografuje oraz pasjonuje się nowymi technologiami, zwłaszcza tymi, które związane są z komputerami.

Prelegent: Magdalena Blochowska, ekspert sprzedaży w Edu Bears
Temat wystąpienia: Lekcje pokazowe w szkole językowej – czyli wszystkie ręce na pokład.

➡️ Back office manager & B2B support specialist w Edu Bears. Cały okres kariery zawodowej doskonali się w pracy z ludźmi i obsłudze klienta. Ma w sobie potrzebę ciągłego rozwoju, którą zaspokaja poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach w Polsce i za granicą. Przez 6 lat pracowała w szkole Clan City, gdzie przeszła wszystkie stopnie zawodowe, skończywszy na pozycji kierownika. Niezależnie była managerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English.

Prelegent: Paulina Błajet- Charkiewicz, ekspert strategii marketingowej,
Temat wystąpienia: Marketing w pandemii, co dzisiaj wprowadzić by jutro zyskać nowych klientów?

➡️Opis prelegenta: W marketingu pracuję od 10 lat. Jestem ekspertem od Facebook Ads. Moją misją jest wspieranie biznesów w rozwoju i pozyskiwaniu nowych klientów. Realizuję ją, współpracując z firmami oraz dzieląc się wiedzą jako Zainspirowana.pl. Wśród moich klientów są m.in. szkoły językowe. Na co dzień widzę wiele wspaniałych firm, których największym problemem jest to, że za mało ludzi o nich wie. Pomagam to zmienić – budować strategię i reklamować biznes. Od pierwszych kroków promocji w sieci, po złożone kampanie wizerunkowo-sprzedażowe.

Prelegent: Monika Bekas, ekspert z zakresu windykacji
Temat wystąpienia: Windykacja online to relacja - o trudnym kliencie w pandemii.

➡️ Opis prelegenta:Trener biznesu, prelegent i wykładowca, autorka licznych artykułów i prac naukowych z zakresu zarządzania należnościami, windykacji, ryzyka kredytowego i psychologii dłużnika. W 2021 roku ukazała się jej autorska książka pt. Windykacja należności w praktyce. Pracowała w Krajowym Rejestrze Długów, zarządzała procesem windykacji w kancelarii prawnej, a obecnie jest zatrudniona w KGHM Polska Miedź S.A. i zarządza ryzykiem kredytowym, faktoringiem i windykacją.

Prelegent: Wojciech Bizub, ekspert marketingu i sprzedaży
Temat wystąpienia: 5 aplikacji, które piszą za nas lub wspierają tworzenie tekstów.

➡️ Opis prelegenta: Wykładowca programów MBA. Prelegent największych konferencji biznesowych. Twórca podcastu skuteczny e-marketing. Jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców, stworzył strategię dynamicznego rozwoju dla firm – WBIZNES. Twierdzi, że marketing i sprzedaż to prosty schemat, którego każdy może się nauczyć m.in. z jego programów szkoleniowych online.

Prelegent: prof. Andrzej Blikle, Temat wystąpienia: Turkusowa samoorganizacja XXI wieku

➡️ Opis prelegenta: Profesor zwyczajny matematyki i informatyki. Członek Sekcji Informatyki Europejskiej Akademii Nauk (Academia Europaea). W latach 1990-2010 prezes zarządu firmy rodzinnej A.Blikle Sp. z o.o., którą rozwinąłem z jednej cukierni do 10 cukierni własnych, 3 kawiarnio-restauracji i 2 sklepów delikatesowych w Warszawie plus 8 cukierni w sieci franczyzy poza Warszawą. Od roku 1997 prowadzę szkolenia w obszarze TQM, a obecnie też samoorganizacji turkusowej. Moja książka „Doktryna jakości — Rzecz o skutecznym zarządzaniu” (wyd. Helion One Press) zajęła I miejsce w kategorii „Najlepszy poradnik ekonomiczny” w konkukrencji „Economicus 2015” organizowanej przez „Dziennik Gazeta Prawna”, oraz nagroda Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie „za najlepszą pracę z zakresu nauk o przedsiębiorstwie w latach 2014 – 2015”.

PARTNEREM KONFERENCJI JEST:

A co dalej? Kiedy już minie konferencja, a Ty zostaniesz sam/a
z masą wiedzy w głowie?

Jak wdrożyć te rozwiązania?

Czy jeden dzień szkolenia, naprawdę może Ci pomóc w przeorganizowaniu szkoły i dostosowaniu biznesu do nowej rzeczywistości po pandemii?

TAK, bo ta konferencja to nie tylko skarbnica wiedzy, ale też pakiet narzędzi i wsparcia ekspertów!

Biorąc udział w konferencji, dodatkowo otrzymasz:

Spotkania Networkingowe

Dyskusja panelowa

Okienka eksperckie

Wciąż nie wierzysz, że to możliwe?

Spójrz na doświadczenia przedsiębiorców, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach Warsztatowni:

Czym Warsztatownia Online różni się od innych konferencji dla branży edukacyjnej (często bezpłatnych)?

Więc jak? Chcesz nadal walczyć z wiatrakami i czekać co Ci przyniesie los?

Jeśli stawiasz na działanie, to dołącz do Warsztatowni Online:

kup bilet

CENA:

407 zł

Po wykupieniu, uzyskasz dostęp do nagrań z konferencji na okres 6 miesięcy.

To jeszcze nie koniec!

Otrzymasz także pakiet narzędzi, który ułatwi Ci wdrożenie rozwiązań z Warsztatowni:

1. narzędzie, które pozwala zapanować nad stresem, działać i rozmawiać w sposób opanowany i racjonalny, w najtrudniejszych warunkach,

2. schemat- etapów delegowania,

3. szablon, który pomoże w poprawnym przygotowaniu reklam,

4. lista pomysłów na lead magnet dla szkoły językowej,

5. schemat kampanii marketingowej do indywidualnego wdrożenia,

6. wzory maili z windykacji przyjaznych klientowi,

7. narzędzie, które "za nas tworzy teksty marketingowe",

8. schematy korzystania z narzędzi do skutecznej organizacji sprzedaży w szkole językowej (między innymi: CRM, Assana, Slack),

9. lista pytań, które warto zadać członkom swojego zespołu,

10. rozmowa rekrutacyjna online - checklista,

11. arkusz, który zbierze i policzy frekwencje uczestników na lekcjach pokazowych.

Wszystkie narzędzia do pobrania dostaniesz na platformie
e-learningowej po konferencji.

Masz jakieś pytania? Poszukaj na nie odpowiedzi w poniższej liście najczęściej zadawanych pytań:

Prelegent:

180 zł

I osoba:

220 zł

II osoby z firmy:

380 zł

Warsztatownia ZIMA 2018

Aby uzyskać dostęp wystarczy, że dzisiaj wpłacisz:

Dlaczego stworzyliśmy Warsztatownie Online?

Wiemy, że nie masz czasu. Wiemy również, że nie chcesz spędzać godzin na
testowaniu i szukaniu najskuteczniejszych rozwiązań dla swojej placówki. Dlatego stworzyliśmy Warsztatownie ONLINE, która jest podsumowaniem naszego doświadczenia w branży językowej.

Warsztatownia ONLINE to przedstawienie najważniejszych problemów z zakresu sprzedaży, marketingu, zarządzania zespołem pracowników  w branży językowej w danym roku. 

Masz dosyć ogólników podczas szkoleń, powierzchownych informacji?

Chcesz spotkać się z specjalistami
w branży językowej?

Przedstawiamy Warsztatownie LATO!

Warsztatownia to szkolenie tylko o szkole językowej i biznesie edukacyjnym. Prowadzone latem przez trenerów PTI, praktyków i specjalistów, a zimą przez naszych absolwentów!

Warsztatownia jest wydarzeniem wyjątkowym. To tutaj spotykają się praktycy z branży językowej i edukacyjnej  i dzielą się czymś, co jest najbardziej wartościowe dla przedsiębiorcy: skutecznymi wdrożeniami, własnym doświadczeniem, przeżyciami i nowinkami z branży.

Podczas Warsztatowni LATO online wystąpi aż 8 prelegentów. W tym gwiazda – DENIS URUBKO – najlepszy himalaista na świecie.

Zapraszamy naszych słuchaczy, absolwentów, szkoły TFC i osoby zainteresowane współpracą z nami na to spotkanie.

Do rozpoczęcia kursu pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Zobacz pełny harmonogram Warsztatowni LATO:

Masz pytania?

Zastanawiasz się czy warto próbować?

Nie wiesz czy tym razem będzie inaczej?

Jeszcze masz wątpliwości? Zarezerwuj miejsce, napisz jaki cel chciałbyś osiągnąć!

Napisz do nas

Adres biura

Przewiń do góry

Zapisz się aby otrzymać dostęp do webinaru

Jak motywować nauczycieli w trudnych czasach?

*Akceptuję warunki regulaminu