Umów się na

Konsultacje

Masz pytania? - Zadzwoń do nas!

Aneta Wachowska

Konsultacja

Forma indywidualnego wsparcia dla przedsiębiorcy. Może dotyczyć budżetu, wynagrodzeń, prawa, ale również decyzji strategicznych, czy spraw konfliktowych. Podczas konsultacji zyskujesz dokładnie to, czego potrzebujesz, umożliwia nam to badanie Twoich potrzeb. Sprawdź i zyskaj narzędzia, inspirację, rozwiązania.

Jeśli myślisz:

Czy warto skorzystać?

Zadajesz sobie pewnie te pytanie i wątpisz w siłę naszej współpracy.

Daj sobie szansę!

Od 20 lat wspieramy przedsiębiorców, wśród nas są specjaliści od budżetu, wynagrodzeń, prawa, organizacji, zarządzania, rekrutacji. Specjalizujemy się we współpracy z właścicielami szkól językowych, podstawowych, prywatną edukacją.
 
Warto z nami być!

To Twoja decyzja, nie zwlekaj. 

Nie musisz być sam z sytuacjami trudnymi w szkole.

Umów się na konsultacje

Zadzwoń do nas

Aneta Wachowska

Joanna Femiak

Napisz do nas

Masz pytania?

Zastanawiasz się czy warto próbować?

Nie wiesz czy tym razem będzie inaczej?

Jeszcze masz wątpliwości? Zarezerwuj miejsce, napisz jaki cel chciałbyś osiągnąć!

Napisz do nas

Tutaj jest ankieta, która pomoże określić gdzie jesteś, czego potrzebujesz.

Skontaktujemy się w ciągu 2 dni

Zapisz się aby otrzymać dostęp do webinaru

Jak motywować nauczycieli w trudnych czasach?

*Akceptuję warunki regulaminu
Agata Zborała

Agata Zborała

Certyfikowany coach i trener Cliftonstrenghts® 

Jako osoba mająca 23-letnie doświadczenie w biznesie jest ekspertem sprzedaży, komunikacji i doradztwa rozwoju osobistego i biznesowego. Posiada umiejętności zarządzania oraz wpieram w budowaniu silnej kultury organizacyjnej opartej na mocnych stronach członków zespołu. 

Wyznaje zasadę rozwój osobisty + rozwój zespołu = rozwój organizacji. 

Towarzyszy w odkrywania naturalnego potencjału w postaci talentów i mocnych stron oraz pomaga je rozwijać dla spełnionego życia osobistego i zawodowego.

Sebastian Sitowski

Marketingowiec, specjalista ds. mediów społecznościowych, dyplomowany coach, team coach, trener i certyfikowany facylitator Action Learning. 

Od ponad 10 lat w branży reklamowej, od roku prowadzi własną firmę, której misją jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu skutecznych strategii marketingowych. Wyznaje prostą zasadę, opartą na wieloletnim doświadczeniu – bez długofalowej strategii, wyznaczenia celów i angażującego contentu nie ma dobrej sprzedaży. 

Poza opieką nad swoimi klientami prowadzi szkolenia z online marketingu dla amatorów i specjalistów, udziela konsultacji biznesowych oraz prowadzi coachingi i warsztaty. Od 3 lat z pasją zgłębia zagadnienie inteligencji emocjonalnej, przekładając tę wiedzę na marketing i sprzedaż w sieci.