Kurs on-line

PODSTAWY PRAWA PRACY PRAKTYCZNIE DLA WŁAŚCICIELI SZKÓŁ JĘZYKOWYCH

290 zł 380zł

Cieszymy się, że z nami jesteś

Bo to oznacza, że chcesz się rozwijać w tematach ważnych i potrzebnych.
Pomożemy! Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, bowiem:

  • Od 20 lat szkolimy właścicieli szkół językowych
  • 10 lat prowadzimy Akademię Zarządzania dla Właścicieli Szkól Językowych
  • Reprezentujemy organizację PTI, która jest niepublicznym ośrodkiem kształcenia i rozwoju dla nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych
  • Przeszkoliliśmy ponad 200 właścicieli szkół językowych
    Warto z nami być!

Dla kogo?

  • dla właścicieli szkół językowych
  • dla przedsiębiorców branży edukacyjnej

Poznaj zatem nasz kurs

25.03 – start kursu

praca w grupie – na FB pytania. przykłady sytuacji trudnych

01.04 – live na FB Trener odniesie się do pytań

praca w grupie – na FB pytania. Przykłady sytuacji trudnych

08.04 – 21.00 webinar z Małgorzatą Warzychą

Co zyskasz?

  • Bezpieczeństwo i pewność siebie w decyzjach dotyczących zatrudniania pracownika
  • Dowiesz się jakie obowiązki ma pracownik wobec Ciebie i szkoły
  • Poznasz swoje obowiązki wobec pracownika
  • Nie dasz się zaskoczyć w sytuacji trudnej np. Państwowej Inspekcji Pracy
  • Poznasz zasady liczenia i rozliczania czasu pracy
  • Niezbędne ustępy w umowach z pracownikiem

W ramach kursu otrzymasz:

  • 4 h nagrań, prezentacje
  • pre i postesty na platformie
  • udział w grupie na Fb
  • udział w webinarze
  • rabat 15% na "Niezbędnik nauczyciela- podstawowy kurs komunikacji i organizacji lekcji"

Szczegółowy plan kursu:

Możesz zakupić tylko wybraną przez siebie lekcję, lub cały kurs ze wszystkimi lekcjami.

Lekcja I - Obowiązki pracodawcy i pracownika, czyli o czym należy pamiętać przy zatrudnianiu pracownika na umowę o pracę

  1. Kodeks pracy i konsekwencje jego łamania
  2. Państwowa inspekcja pracy role i zadania
  3. Podstawowe obowiązki pracodawcy – badania, szkolenia, dokumenty

Lekcja II - Umowa o pracę -praktyczne spojrzenie na nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy

  1. Zasada swobody nawiązywania stosunku pracy
  2. Prawo do minimalnego wynagrodzenia
  3. Umowa o pracę jako czynność prawna
  4. Umowa o pracę- rodzaje
  5. Umowa o pracę- okres próbny
  6. Umowa o pracę- czas określony
  7. Umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa
  8. Umowa na czas nieokreślony
  9. Treść i zawartość umowy  o pracę
  10. Informacja o warunkach zatrudnienia
  11. Sposoby rozwiązania umowy o pracę

Lekcja III - Czas pracy - jak prawidłowo zaplanować i rozliczać

  1. Czas pracy pracownika – co się w niego wlicza, a co nie
  2. Przerwy dla pracownika podczas pracy
  3. Czas pracy a uprawnienia rodzicielskie
  4. Czas pracy -nadgodziny, godziny nadliczbowe i ponadwymiwrowe
    jak rozliczać ?

Lekcja IV - Odpowiedzialność pracownicza porządkowa i materialna. Działanie pracownika na szkodę pracodawcy.

  1. . Odpowiedzialność za mienie powierzone pracownikowi
  2. Szkody wyrządzone pracodawcy i rodzaje sankcji
  3.  Prawo pracy i kary
  4. Odwołanie do sądu pracy
To tylko dwa tygodnie, 4 h i webinar a zyskasz wiedzę, bezpieczeństwo, swobodę decyzji co do zatrudniania nauczycieli na konkurencyjnym rynku pracy, skorzystaj już dziś

Po zakończeniu kursu:

W celu dopracowania szczegółów harmonogramu czasu pracy,
rozliczeń pracowników oraz stawek, istnieje możliwość dokupienia
konsultacji indywidualnych z Małgorzatą Warzychą.

Prowadzący

Małgorzata Warzycha

Wieloletni dyrektor ds. Zarządzania Personelem, doradca i coach.
Praktyczną wiedzę i bogatą w doświadczenie zdobyła pracując w branży finansowej, produkcyjnej i usługowo-logistycznej u największych, polskich pracodawców.

W roli managera HR, stworzyła, wypracowała i wdrażała systemy motywacyjne dla pracowników, co wpływało na poprawę wyników finansowych firm.
W każdym miejscu pracy zaangażowana w zmianę świadomości managerów w zakresie prawidłowego rozliczania czasu pracy, co skutecznie ograniczało ilość skarg i interwencyjnych kontroli PIP.
Od dwóch lat trener i coach PTI ds. systemów wynagrodzeń w szkołach językowych.
Autor programu PTI „Podstawy prawa pracy praktycznie dla właścicieli szkół językowych”.

Kup dostęp do całego kursu

Cena: 290zł 380zł

Masz pytania?

Zastanawiasz się czy warto próbować?

Nie wiesz czy tym razem będzie inaczej?

Jeszcze masz wątpliwości? Zarezerwuj miejsce, napisz jaki cel chciałbyś osiągnąć!

Napisz do nas