Pierwsze sukcesy i porażki dzieci

Każdy medal ma dwie strony. Czasem się wygrywa, czasem ponosi porażki. Jak sobie z tym radzić w młodym wieku?

W życiu dziecka, sukcesy są równie powszechne jak porażki. Zarówno jedne jak i drugie trzeba nauczyć się przyjmować z godnością. Jak wyciągać wnioski z błędów i co zrobić, żeby osiągnięcia dopingowały do wytężonej pracy? Czym są pierwsze przegrane i wygrane dla dziecka? W Strefie Rodzica porozmawiamy o tym,  jak zapobiegać tym pierwszym i mnożyć drugie zdarzenia.

Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage’u oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.

Zapraszamy na „Strefę Rodzica” od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 – 23:00