O Nas

Witamy w Personnel Training Institute

O Nas

Jesteśmy firmą szkoleniową, wspieramy właścicieli prywatnych szkół językowych, podstawowych i nauczycieli
  • Jesteśmy firmą szkoleniową
  • To, co nas wyróżnia, to doświadczenie w szkoleniach i wsparciu dla dyrektorów prywatnych szkół językowych i podstawowych.
  • Wiemy jak zarządzać pracownikami wiedzy, wiemy jak sprzedawać produkty edukacyjne.
  • Przez 12 lat obecności na rynku wypracowaliśmy sprawdzone narzędzia i system, którym dzielimy się na zasadach licencji Talent Friendly Company ® ze szkołami prywatnymi i innymi ośrodkami edukacyjnymi – współpracuje z nami na stałe ok. 30 placówek.
  • Naszą mocną stroną jest wiedza z psychologii edukacji
  • Wiemy jak szkolić nauczycieli, by byli zaangażowani i stosowali wiedzę ze szkolenia w klasie
  • Wiemy jak zamienić szkołę w organizację uczącą się
  • Od 2017 roku organizujemy Warsztatownię, podczas której nasi absolwenci prezentują wdrożenia i innowacje