NODN Talent

Skończ szukać POMYSŁU na siebie!

Naucz się pracować lepiej! mądrzej! efektywniej!

Kim jesteśmy?

Co robimy?

A przede wszystkim działamy z pasją!

Łakniesz nowej wiedzy?

Łakniesz nowej wiedzy? 

Albo zapisz się na bezpłatne webinary:

Środa 15.06
Godzina 20:00

ONLINE

Środa 22.06
Godzina 20:00

ONLINE

NODN Talent w liczbach:

0
Przeszkolonych dyrektorów
0
Różnotematycznych szkoleń
0
Lat doświadczenia
0
Wspaniałych Ekspertów

Nasze szkolenia:

Nasze szkolenia:

Kurs online
"Zarządzanie dokumentami"

REZERWUJ MIEJSCE NA 1 MODULE

600 PLN / dzień szkoleniowy
 • Szkolenie trwa 16 h
 • Spotkanie stacjonarne: Warszawa, Centrum Szkoleniowe Żoliborz
 • Małe grupy do 15 osób
 • Zestaw materiałów w PDF
 • Notatnik, długopis i słodki poczęstunek dla każdego uczestnika
 • Nasze szkolenie wrzucisz w koszty
 • Teraz płacisz tylko 600zł by zarezerwować miejsce!

Szkolenia otwarte z cyklu
"Akademia Zarządzania dla Przedszkoli"

24-25 września

WARSZAWA

8-9 pażdziernika

WARSZAWA

22-23 października

WARSZAWA

Szkolenia wewnętrzne

ZAMÓW DLA GRUPY MIN 12 OSÓB

275 PLN / nauczyciel
 • Szkolenie trwa 6 h
 • Zestaw materiałów w PDF
 • Notatnik, długopis i słodki poczęstunek dla każdego uczestnika
 • Dojeżdżamy do Twojej placówki!
 • Przy mniejszych grupach cena może wzrosnąć, prosimy o kontakt:

PIERWSZA KONSULTACJA GRATIS, POTEM

od 290 PLN / godzina
 • Całkowicie dopasowane do Twoich potrzeb szkoleniowych
 • Wspólna diagnoza szkoły lub przedszkola
 • Praca nad indywidualnymi dokumentami dla Twojej placówki
 • Wsparcie we wdrażaniu zmian
 • Pierwsza konsultacja z ekspertem ds. zarządzania placówkami edukacyjnymi gratis!

Szkolenia indywidualne dla dyrektorów przedszkoli i szkoł

Poznaj opinie naszych klientów:

Nie możesz się zdecydować?

Nie możesz się zdecydować?

dr hab. Joanna Femiak

Wieloletni trener, coach i doradca. Jest wysokiej klasy specjalistą i dzieli się wiedzą z zakresu: zarządzania strategicznego, zarządzania personelem, sprzedaży i marketingu, organizacji pracy w przedsiębiorstwie edukacyjnych. Projektuje i wspiera instytucje we wprowadzaniu systemów HR w firmach. Bada zagadnienia związane z edukacją dorosłych, samoświadomością i szeroko rozumianym rozwojem. Trener Videotreningu Komunikacji (VIT).

Podczas swoich szkoleń łączy umiejętności psychologa, praktykę trenera z wiedzą pięknej dziedziny, jaką jest filozofia. Maksyma, która jej towarzyszy w pracy i życiu to:

„Co sobie uświadamiasz to kontrolujesz, to, czego sobie nie uświadamiasz kontroluje ciebie” A. de Mello.

W PTI monitoruje działalność merytoryczną Instytutu, czuwa nad jego rozwojem. Odpowiada także za wizerunek PTI na rynku szkoleń.

Katarzyna Dołhun

Metodyk, prelegent, edukator, autor materiałów edukacyjnych oraz kursów i szkoleń dla nauczycieli i lektorów, konsultant edukacyjny. Dyrektor Pedagogiczny Przedszkola Językowego “Limonka”.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego. Certyfikowany nauczyciel: pedagogiki Marii Montessorii i nauczania dzieci języka angielskiego metodą Helen Doron. Autor w Wydawnictwie Edukacyjnym Podręcznikarnia. Prowadzi własnego bloga: mamametodyk.pl.

Edyta Socha

Nauczyciel języka angielskiego z długoletnim stażem, pracujący z wszystkimi grupami wiekowymi i na wszystkich poziomach. Ukończyła Akademię Trenera Talentów, Szkołę Psychologii Edukacji Dziecka organizowane przez PTI. Jest członkiem Positive Dyscypline Association i certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny w klasie. W PTI odpowiedzialna za realizację szkoleń pedagogicznych i metodycznych w szkołach językowych.

Patrycja Kochan

Psycholog kliniczny dzieci i młodzieży. Pracuje terapeutycznie i diagnostycznie z dziećmi i młodzieżą w NPPP ANIMUS. Prowadzi warsztaty i treningi psychologiczne dla młodzieży oraz Trening Umiejętności Społecznych, a także konsultacje dla rodziców. Wychowawca na obozach twórczego rozwoju ANIMUS. Pracuje również jako psycholog szkolny w szkole podstawowej.
Współpracuje z wydawnictwem Taurus Edukacja i Kultura jako konsultant i uczestnik międzynarodowych projektów edukacyjnych.

Monika Karniewska-Mazur

Kwalifikacje ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) oraz CIA (Certified Internal Auditor)

W przeszłości pracownik PwC (działy: badania sprawozdań finansowych, doradztwa gospodarczego i księgowego). Od 2009 r. niezależny expert specjalizujący się w obszarze skonsolidowanej sprawozdawczości finansowej grup kapitałowych notowanych na GPW i NewConnect, usprawnianiu procesów finansowo-księgowych i sprawozdawczych, w tym dla celów zarządczych. Doradca spółek/grup kapitałowych w optymalizacji procesów biznesowych, budowaniu systemu kontroli wewnętrznej, prowadzeniu audytów wewnętrznych. W PTI prowadzi szkolenia i doradztwo z zarządzania finansami.

Małgorzata Warzycha

Manager, trener biznesu, coach, certyfikowany konsultant DISC D3.

Od ponad dwudziestu lat, z powodzeniem, łączy rolę przełożonego, trenera i coacha. Obecnie właścicielka firmy, kompleksowo zajmującej się tematyką miękkiego i twardego HR. Praktyczną wiedzę i bogatą empirię zdobyła pracując w branży finansowej, produkcyjnej i usługowo-logistycznej u największych, polskich pracodawców. Jako dyrektor zarządzający w Poczcie Polskiej S.A. kierowała pracą zespołu HR liczącego 60 osób. Jako partner biznesowy wspomagała działania kadry managerskiej w regionie dolnośląsko-opolskim, w procesie wdrażania rozwiązań HR i identyfikacji potrzeb, w tym: szkoleniowych, rozwojowych, rekrutacyjnych, zarządzania talentami, budowania przywództwa, sukcesji, rozwiązywania problemów kadrowych i płacowych, zwiększania efektywności organizacyjnej. W roli managera HR, w zakładzie produkcyjnym, stworzyła, opracowała i wdrożyła systemy motywacyjne dla pracowników produkcji, co wpłynęło na poprawę wyniku finansowego firmy. W odpowiedzi na ówczesne potrzeby opracowała programy rozwojowe dla pracowników, zintegrowane z systemem ocen opartym o matryce umiejętności. W konsekwencji zwiększyło się zaangażowanie i lojalność pracowników. Równocześnie został ograniczony wskaźnik fluktuacji. W każdym miejscu pracy zaangażowana w zmianę świadomości managerów w zakresie prawidłowego rozliczania czasu pracy, co skutecznie ograniczało ilość skarg i interwencyjnych kontroli PIP.

Zawsze działa w oparciu o analizę wskaźników HR, oceniając efektywność kosztów zarządzania zasobami ludzkimi, co przekłada się na podejmowane decyzje kadrowo- płacowe.
Z wykształcenia magister socjologii, absolwentka prestiżowych studiów podyplomowych w obszarze coachingu na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu i zarządzania ludźmi w firmie na Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie.
Jest współautorką pracy dyplomowej „Narzędzia coachingowe wspierające kierowników liniowych w skutecznym osiąganiu celów”.
Prywatnie zawsze uśmiechnięta i pełna pasji. Chętnie dzieli się wiedzą i pozytywną energią.

Anna Jadach

Logopeda, terapeuta integracji sensorycznej, specjalista w zakresie emisji i higieny głosu, pedagog, psychoterapeuta. Magister rehabilitacji ruchowej, absolwentka: Studium Logopedii na Uniwersytecie Warszawskim, Studium Emisji i Higieny Głosu na Uniwersytecie Gdańskim oraz Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii w Ośrodku Metod i Szkoleń Psychospołecznych w Warszawie. Ukończyła: kurs I i II stopnia Integracji Sensorycznej w PSTIS, kurs I i II stopnia Alternatywnych i Wspomagających Metod Komunikacji w Stowarzyszeniu „Mówić bez słów” i „Rozumieją nas”, staż logopedyczny w pracy z dziećmi z autyzmem” w Fundacji SYNAPSIS oraz wiele innych kursów i szkoleń z zakresu pomocy dzieciom i rodzinie. Zajmuje się terapią i diagnozą logopedyczną dzieci i dorosłych, terapią i diagnozą integracji sensorycznej, terapią logopedyczną dzieci i młodzieży z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Prowadzi szkolenia z emisji i higieny głosu, kultury żywego słowa oraz dykcji. Pracuje indywidualne z osobami zawodowo posługującymi się głosem oraz wszystkimi zainteresowanymi poprawą kondycji głosowej i pracą nad estetyką mowy. Zajmuje się rehabilitacja głosu. Od lat szkoli dziennikarzy w Telewizji PolskiejJest szczęśliwą żoną oraz matką Olgi i Bartka. Uwielbia teatr, operę i balet.

Mirosław Borek

Trener, coach i psycholog – absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1996 roku posiada rekomendację II stopnia trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Należy do Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych.
Posiada dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe we wspieraniu organizacji biznesowych w budowaniu zespołów, prowadzenia coaching’u, motywowaniu, rozwiązywaniu konfliktów, wspieraniu pracowników w rozwoju zawodowym oraz wspiera zespoły sprzedaży i obsługi klienta w rozwoju umiejętności asertywnej komunikacji, skutecznej sprzedaży, prezentacji, negocjacji, wywierania wpływu,
Prowadzi coaching zespołowy i indywidualny oraz realizuje projekty train the trainers dla zespołów trenerski i superwizuje ich pracę.
Wykształcenie psychologiczne oraz praktyka trenera i coacha pozwala mu na uwzględnianie procesu grupowego w trakcie trwania pracy szkoleniowej i coaching’owej, oraz umiejętne dostosowanie ich treści do zmieniającej się dynamiki grupy, oraz potrzeb indywidualnych uczestników.

Paweł Pietrzak

Jestem lektorem języka angielskiego, nauczycielem języka polskiego. Od wielu lat działam w sferze edukacji w każdej grupie wiekowej i zawodowej. Ukończyłem Kurs Trenera Talentów w PTI, obecnie staram się wykorzystywać w mojej pracy elementy Life Coachingu.

Zapisz się aby otrzymać dostęp do webinaru

Jak motywować nauczycieli w trudnych czasach?

*Akceptuję warunki regulaminu