Nagranie ze szkolenia

Jak zepsuć lekcję pokazową w szkole językowej i szybko stracić klientów?

Nagranie dostępne jeszcze przez:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Jeśli chcesz rozwiązać swój problem i stworzyć profesjonalne stanowisko metodyczne w szkole, mamy dla Ciebie wyjątkowe szkolenie!

AKADEMIA METODYKA W SZKOLE JĘZYKOWEJ

To szkolenie pomoże Ci zdobyć profesjonalne kompetencje menadżerskie lub wykształcić Metodyka, któremu zaufasz i odciąży Cię w codziennych obowiązkach.

Co zyskasz i co otrzymasz?

Działaj szybko! Tylko do 14 marca zapiszesz się na to szkolenie o 500 zł taniej!

Liczba miejsc jest ograniczona, a z dnia na dzień zostaje ich coraz mniej. Jeśli teraz Ci się nie uda, kolejna szansa dopiero za rok!

Do końca pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Adres biura

Copyright: © Personnel Training Institute 2018

Zapisz się aby otrzymać dostęp do webinaru

Jak motywować nauczycieli w trudnych czasach?

*Akceptuję warunki regulaminu
Agata Zborała

Agata Zborała

Certyfikowany coach i trener Cliftonstrenghts® 

Jako osoba mająca 23-letnie doświadczenie w biznesie jest ekspertem sprzedaży, komunikacji i doradztwa rozwoju osobistego i biznesowego. Posiada umiejętności zarządzania oraz wpieram w budowaniu silnej kultury organizacyjnej opartej na mocnych stronach członków zespołu. 

Wyznaje zasadę rozwój osobisty + rozwój zespołu = rozwój organizacji. 

Towarzyszy w odkrywania naturalnego potencjału w postaci talentów i mocnych stron oraz pomaga je rozwijać dla spełnionego życia osobistego i zawodowego.

Sebastian Sitowski

Marketingowiec, specjalista ds. mediów społecznościowych, dyplomowany coach, team coach, trener i certyfikowany facylitator Action Learning. 

Od ponad 10 lat w branży reklamowej, od roku prowadzi własną firmę, której misją jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu skutecznych strategii marketingowych. Wyznaje prostą zasadę, opartą na wieloletnim doświadczeniu – bez długofalowej strategii, wyznaczenia celów i angażującego contentu nie ma dobrej sprzedaży. 

Poza opieką nad swoimi klientami prowadzi szkolenia z online marketingu dla amatorów i specjalistów, udziela konsultacji biznesowych oraz prowadzi coachingi i warsztaty. Od 3 lat z pasją zgłębia zagadnienie inteligencji emocjonalnej, przekładając tę wiedzę na marketing i sprzedaż w sieci.