Pobierz za darmo ebook:

5 zasad pracy sekretariatu w szkołach i przedszkolach językowych

Bijące serce czy antyreklama?

Świetnie przygotowane Panie w sekretariacie będą dużo skuteczniejsze i przyczynią się do rozwoju szkoły!

Ten ebook to uniwersalny poradnik zarówno dla właścicieli, dyrektorów i przedsiębiorców. Nie musisz błądzić po omacku i narażać się na koszty pomyłek.

Dzięki lekturze poznasz:

- umiejętności, jakie posiada modelowy pracownik sekretariatu,
- narzędzia do organizacji pracy,
- podstawowe zasady działania sekretariatu w edubiznesie.

dr hab. Joanna Femiak

dr hab. Joanna Femiak

Właścicielka PTI, psycholog, filozof, wieloletni ekspert i trener. Dzieli się wiedzą z zakresu: zarządzania strategicznego, zarządzania personelem, sprzedaży i marketingu czy organizacji pracy.

dr hab. Joanna Femiak

dr hab. Joanna Femiak

Właścicielka PTI, psycholog, filozof, wieloletni ekspert i trener. Dzieli się wiedzą z zakresu: zarządzania strategicznego, zarządzania personelem, sprzedaży i marketingu czy organizacji pracy.

W bonusie nagrałam dla Ciebie podcast:

"3 kroki, które warto wziąć pod uwagę, rekrutując pracownika na stanowisko obsługi sekretariatu w szkole językowej"

Ty także możesz zbudować MISTRZOWSKI SEKRETARIAT w swojej szkole. To niełatwe zadanie, dlatego przygotowałam te materiały!

Na co czekasz?

Bijące serce czy antyreklama (7)

Odbierz swój wyjątkowy ebook i wysłuchaj mojego podcastu o rekrutacji w sekretariacie.

Zapisz się aby otrzymać dostęp do webinaru

Jak motywować nauczycieli w trudnych czasach?

*Akceptuję warunki regulaminu
Agata Zborała

Agata Zborała

Certyfikowany coach i trener Cliftonstrenghts® 

Jako osoba mająca 23-letnie doświadczenie w biznesie jest ekspertem sprzedaży, komunikacji i doradztwa rozwoju osobistego i biznesowego. Posiada umiejętności zarządzania oraz wpieram w budowaniu silnej kultury organizacyjnej opartej na mocnych stronach członków zespołu. 

Wyznaje zasadę rozwój osobisty + rozwój zespołu = rozwój organizacji. 

Towarzyszy w odkrywania naturalnego potencjału w postaci talentów i mocnych stron oraz pomaga je rozwijać dla spełnionego życia osobistego i zawodowego.

Sebastian Sitowski

Marketingowiec, specjalista ds. mediów społecznościowych, dyplomowany coach, team coach, trener i certyfikowany facylitator Action Learning. 

Od ponad 10 lat w branży reklamowej, od roku prowadzi własną firmę, której misją jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu skutecznych strategii marketingowych. Wyznaje prostą zasadę, opartą na wieloletnim doświadczeniu – bez długofalowej strategii, wyznaczenia celów i angażującego contentu nie ma dobrej sprzedaży. 

Poza opieką nad swoimi klientami prowadzi szkolenia z online marketingu dla amatorów i specjalistów, udziela konsultacji biznesowych oraz prowadzi coachingi i warsztaty. Od 3 lat z pasją zgłębia zagadnienie inteligencji emocjonalnej, przekładając tę wiedzę na marketing i sprzedaż w sieci.