Tomik wierszy już w przedsprzedaży!

39zł + przesyłka

DRUGI DOM

5 tomik autorki Joanny Magrel-Femiak z tłumaczeniami na języki: angielski i francuski.

"[...] kobieta Joanny Femiak dochodzi do prawdy: uwolniona/ od zapachu/ od westchnienia/ od wspomnienia/ radosna, znajduje moc w sobie." - Joanna Kucharczyk

Od AUTORKI

dr hab. Joanna Magrel-Femiak

Wiersze są moją perspektywą, pamiętnikiem, historią, którą zapisuję głównie dla siebie i najbliższych przyjaciół. Piszę od 13 roku życia, ale z poezją związana jestem od zawsze. Moją twórczość doceniono, gdy w 2016 roku zostałam członkiem Związku Literatów Polskich.

"Drugi dom" to mój piąty tomik poezji, w którym zmierzyłam się z wyjątkowo trudnymi emocjami. Cieszę się, że twórczość pozwala, tak jak w życiu, na transformację tego, co trudne w to, co piękne.

Słowa pozwalają mi unieść smutki i nabrać dystansu do radości, a czym są one dla Ciebie?

Premiera mojego tomiku już 22 grudnia!

100 pierwszych egzemplarzy

z autografem i sperosnalizowaną dedykacją

39zł + przesyłka

kurier: 17,99zł

"jakbym jakiś list osobisty otrzymał

Droga Joanno,

Twoje poetyckie słowa przeczytałem jednym tchem, jakbym jakiś list osobisty otrzymał, w którym donosisz na gorąco o ważnym biegu zdarzeń, w których mam osobisty udział.

W Twojej poezji jest wszystko, co zawierać musi filozofia dramatu – takie skojarzenie

mnie naszło po przeczytaniu całości. I nie zgodzę się, by tytułować te piękne wyrazy postpoezją.

W Twoim przekazie znajduję pełny realizm dramatycznie prowadzonej linii życia, od domu, szkoły, małżeństwa, rodziny i rodzicielstwa, utraconego oikos, po utratę nadziei, umieranie bliskich, rozczarowanie, zawód miłosny i zwątpienie, aż po przebudzenie w nowym sensie życia oblubieńczego. W krótkich frazach – subtelnie komponowanych z prostych słów - opisujesz świat swojej tożsamości.

Twoja poezja jest jednocześnie Tobą i światem tworzonym przez Ciebie, a zarazem światem zastawanym wbrew woli przez Ciebie. Twój przypadek jest tyle przejmujący, co pocieszający - przez miłość, która przydaje ponownie wiary w sens istnienia.

Gratuluję ! prof. Andrzej Pawłucki"

"Wiersze Joanny Femiak są tkane pajęczą nicią, niezwykle delikatne w swej strukturze. Mimo to, a może właśnie dlatego sprawy, z którymi się mierzą — odwieczne bolączki człowiecze — utworów tych nie przygniatają. Przeciwnie, to co mogło być lamentem, staje się śpiewem. To, co mroczne, skrywa w sobie blask. Prostota, minimalizm i bezpośredniość okazują się trafną odpowiedzią na pytania, które muszą pozostać bez odpowiedzi." - Andrzej Appel tłumacz, poeta

"Wiersze Joanny są melodią jej codziennego życia. Sentymentalne słowa i głębokie myśli rozdrapują blizny zranionego człowieka. Tęsknota wyrażona w strefach jej poezji jest jak słodko-kwaśny napój. Ból miesza się z miłością, ale kolory fioletowych bzów wnoszą w każdy dzień zbawienną nutę. Warto zatrzymać w sercu taki świat, w którym „ptaki unoszą radość nad Strugą” — pisze Joanna Femiak." - Teresa Nowak-Chęcińska poetka, malarka

Zamów już dziś w przedsprzedaży!

* Tomik wierszy "Drugi dom" ze dedykacją od Joanny Magrel-Femiak

* Premiera 22 grudnia - wysyłamy jeszcze przed świętami

* 51 utworów prosto od serca

* Przekłady na język angielski i język francuski

39zł + przesyłka

kurier: 17,99zł

Z dostawą kurierem

56,99zł

39zł + 17,99zł

ZAMÓW TOMIK

dr hab. Joanna Femiak

Wieloletni trener, coach i doradca. Jest wysokiej klasy specjalistą i dzieli się wiedzą z zakresu: zarządzania strategicznego, zarządzania personelem, sprzedaży i marketingu, organizacji pracy w przedsiębiorstwie edukacyjnych. Projektuje i wspiera instytucje we wprowadzaniu systemów HR w firmach. Bada zagadnienia związane z edukacją dorosłych, samoświadomością i szeroko rozumianym rozwojem. Trener Videotreningu Komunikacji (VIT).

Podczas swoich szkoleń łączy umiejętności psychologa, praktykę trenera z wiedzą pięknej dziedziny, jaką jest filozofia. Maksyma, która jej towarzyszy w pracy i życiu to:

„Co sobie uświadamiasz to kontrolujesz, to, czego sobie nie uświadamiasz kontroluje ciebie” A. de Mello.

W PTI monitoruje działalność merytoryczną Instytutu, czuwa nad jego rozwojem. Odpowiada także za wizerunek PTI na rynku szkoleń.

Zapisz się aby otrzymać dostęp do webinaru

Jak motywować nauczycieli w trudnych czasach?

*Akceptuję warunki regulaminu
Agata Zborała

Agata Zborała

Certyfikowany coach i trener Cliftonstrenghts® 

Jako osoba mająca 23-letnie doświadczenie w biznesie jest ekspertem sprzedaży, komunikacji i doradztwa rozwoju osobistego i biznesowego. Posiada umiejętności zarządzania oraz wpieram w budowaniu silnej kultury organizacyjnej opartej na mocnych stronach członków zespołu. 

Wyznaje zasadę rozwój osobisty + rozwój zespołu = rozwój organizacji. 

Towarzyszy w odkrywania naturalnego potencjału w postaci talentów i mocnych stron oraz pomaga je rozwijać dla spełnionego życia osobistego i zawodowego.

Sebastian Sitowski

Marketingowiec, specjalista ds. mediów społecznościowych, dyplomowany coach, team coach, trener i certyfikowany facylitator Action Learning. 

Od ponad 10 lat w branży reklamowej, od roku prowadzi własną firmę, której misją jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu skutecznych strategii marketingowych. Wyznaje prostą zasadę, opartą na wieloletnim doświadczeniu – bez długofalowej strategii, wyznaczenia celów i angażującego contentu nie ma dobrej sprzedaży. 

Poza opieką nad swoimi klientami prowadzi szkolenia z online marketingu dla amatorów i specjalistów, udziela konsultacji biznesowych oraz prowadzi coachingi i warsztaty. Od 3 lat z pasją zgłębia zagadnienie inteligencji emocjonalnej, przekładając tę wiedzę na marketing i sprzedaż w sieci.