Dofinansowania szkoleń
nawet do 100%!

Zdobądź środki z KFS lub BUR i rozwiń swoją karierę - pomożemy!

Szkolenia z dofinansowaniem pozwolą Ci podnieść kompetencje własne, ale też całego zespołu!

Przedsiębiorcy i pracownicy mikro, małych i średnich firm w całym kraju mogą otrzymać do 80%, a nawet 100% dofinansowania na wybrane przez siebie usługi szkoleniowe i doradcze.

Sprawdź jak skorzystać:

Jak skorzystać ze środków KFS?

Jak skorzystać ze środków BUR?

Nasz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Dyrektorów Talent świadczy usługi szkoleniowe, dostępne w ramach dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Dla Ciebie i Twojego zespołu przygotujemy szkolenia „szyte na miarę”.

Skontaktuj się - chętnie pomożemy!

Zapisz się aby otrzymać dostęp do webinaru

Jak motywować nauczycieli w trudnych czasach?

*Akceptuję warunki regulaminu
Agata Zborała

Agata Zborała

Certyfikowany coach i trener Cliftonstrenghts® 

Jako osoba mająca 23-letnie doświadczenie w biznesie jest ekspertem sprzedaży, komunikacji i doradztwa rozwoju osobistego i biznesowego. Posiada umiejętności zarządzania oraz wpieram w budowaniu silnej kultury organizacyjnej opartej na mocnych stronach członków zespołu. 

Wyznaje zasadę rozwój osobisty + rozwój zespołu = rozwój organizacji. 

Towarzyszy w odkrywania naturalnego potencjału w postaci talentów i mocnych stron oraz pomaga je rozwijać dla spełnionego życia osobistego i zawodowego.

Sebastian Sitowski

Marketingowiec, specjalista ds. mediów społecznościowych, dyplomowany coach, team coach, trener i certyfikowany facylitator Action Learning. 

Od ponad 10 lat w branży reklamowej, od roku prowadzi własną firmę, której misją jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu skutecznych strategii marketingowych. Wyznaje prostą zasadę, opartą na wieloletnim doświadczeniu – bez długofalowej strategii, wyznaczenia celów i angażującego contentu nie ma dobrej sprzedaży. 

Poza opieką nad swoimi klientami prowadzi szkolenia z online marketingu dla amatorów i specjalistów, udziela konsultacji biznesowych oraz prowadzi coachingi i warsztaty. Od 3 lat z pasją zgłębia zagadnienie inteligencji emocjonalnej, przekładając tę wiedzę na marketing i sprzedaż w sieci.