Blog

Stawianie i osiąganie celów

W pracy z uczniami, nauczyciel lider inspiruje, motywuje, wspiera w realizacji celów i zadań. Bardzo dobrym zwyczajem jest rozmawianie z uczniami o ich celach na początku roku szkolnego i podsumowanie na koniec semestru. Niektórzy uczniowie potrafią wyznaczyć sobie samodzielnie cel, inni potrzebują pomocy.

Czytaj więcej

Co powiedzieć dziecku przed rozpoczęciem roku szkolnego?

Przed nami kolejny rok szkolny. Dla niektórych dzieci oznacza on zmianę – nowe otoczenie, nowe wyzwania, kolejny etap edukacji. Dla pozostałych kontynuacja nauki w tej samej szkole. W obu przypadkach warto porozmawiać z dzieckiem, zanim wróci do szkoły. Taka rozmowa, może pomóc zarówno dziecku, jak i rodzicom.

Czytaj więcej

Zakończenie roku – rozmowa z dzieckiem

Zbliża się koniec roku szkolnego, czas podsumowań i dla wielu dzieci czas wchodzenia w nowy etap. Był to rok trudny, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycieli. Postarajmy się zatem, aby samo świadectwo nie było jedynym podsumowaniem.

Czytaj więcej

Przed nami nowy rok szkolny

Nowy rok, to taki czas, kiedy robimy postanowienia, stawiamy sobie cele, składamy obietnice. Jest to, zatem doskonały moment na rozmowę z dzieckiem i nie zostawiajmy

Czytaj więcej

Masz pytania?

Zastanawiasz się czy warto próbować?

Nie wiesz czy tym razem będzie inaczej?

Jeszcze masz wątpliwości? Zarezerwuj miejsce, napisz jaki cel chciałbyś osiągnąć!

Napisz do nas

Przewiń do góry

Zapisz się aby otrzymać dostęp do webinaru

Jak motywować nauczycieli w trudnych czasach?

*Akceptuję warunki regulaminu